Loading...

Dekorace z jedlého papíru Motýlci pasteloví (8 ks)

Dekorace z jedlého papíru ve tvaru motýlů - pastelové barvy. V balení 8 ks.
Není skladem

59 Kč
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Krásné jemné ozdoby na zdobení cukroví, cupcakes, cake pops, dortů a dortů. Dodají vašemu pečivu jedinečný charakter a vzhled.Pokud chcete motýlky pokládat na upečené pečivo zalité krémem, udělejte to těsně před podáváním nebo je chraňte čokoládou, polevou či cukrářským gelem, protože ozdoby mohou ztratit konzistenci. Velikost: 4 velké 6 cm a 4 malé 4,5 cm. DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH. V BALÍCÍCH POSÍLÁME NA VLASTNÍ RIZIKO! Rozměr: 4 cm a 5 cm Balení obsahuje: 8 ks

Složení produktu

bramborový škrob, rostlinný olej, maltodextrin, barviva E151, E110, E133, E122, E102

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1441,4 kJ
Energetická hodnota kcal 344,4 kcal
Tuky 3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,4 g
Sacharidy 78,3 g
    - z toho cukry 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Jedlé ozdoby s motivy
Jedlý papír motýlci
Jedlý papír na dort
Dekorace na dorty zdobení a sypání
Výrobce dortis
EAN 5907516515866
Kód produktu DR-240004

Recenze

100 %
Super ????
Krásné barvy, spokojenost.
100 %
Vypadají skvěle.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další zboží s tématem motýlů

Dekorace z jedlého papíru Motýlci červení a květiny mini žluté (30 ks)

DOPORUČUJEME OSOBNÍ ODBĚR V NA POBOČKÁCH .

62 Kč

Skladem > 5 ks

8ks motýlci z jedlého papíru na cupcake - Dekora

Barevní motýlci jsou vyrobení z jedlého papíru a připravení pro okamžitou dekoraci vašich cukrářsk

92 Kč

Skladem > 5 ks

Silikonová formička motýl - Cakesicq

Silikonová formička motýlci

178 Kč

Skladem > 10 ks

Motýlci z jedlého papíru 12ks - Gunthart

Barevní motýlci z jedlého papíru dodají dortům a dezertům jemný a elegantní vzhled.

89 Kč
1780 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-16 %
Krabička na zákusky 10ks 15 x 10 x 10 cm - Scrumptious

Krabička na zákusky 10ks 15 x 10 x 10 cm - Scrumptious

Krabička na zákusky s rozměry 12 x 12,5 x 6 cm. Motiv motýlci.
135 Kč
113 Kč

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení červení metalický motýli 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení motýli červená metalická barva. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks